دکتر گودرز افتخار جهرمی:نگران سرمایه های علمی بی جایگزین کشور هستم

مراسم گرامیداشت استاد مرحوم دکتر حسینقلی حسینی نژاد، مستشار دیوان عالی کشور و استاد دانشگاه در کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد.

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، در این مراسم که روز گذشته در سالن اجتماعات این کانون و با حضور خانواده دکتر حسینی نژاد، قضات دیوان عالی کشور،وکلا، اساتید دانشگاه و جمعی از سران دفاتر اسنادرسمی برگزار شد، شاگردان و همکاران ایشان با بیان فضایل اخلاقی و علمی این استاد حقوق، یاد و خاطره او را گرامی داشتند.

 

دکتر گودرز افتخار جهرمی،رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در این مراسم با ابراز تاسف از درگذشت این استاد بزرگ حقوق، دکتر حسینی نژاد را دارای شخصیتی علمی و اخلاقی ممتاز برشمرد و تاکید کرد: نگران سرمایه های بی جایگزین کشور هستم.

 

وی همچنین با ابراز تاسف از درگذشت اساتیدی چون دکتر گرجی، نبود جایگزین شایسته برای این اساتید را زنگ خطری برای جامعه علمی و حقوقی کشور دانست و گفت: سرمایه های کشور ما اساتید برجسته ای هستند که در دوران حاضر مانند آنها بسیار انگشت شمار است.

 

دکتر افتخار جهرمی برگزاری آیین گرامیداشت استاد حسینی نژاد را اقدام ارزنده کانون سردفتران و دفتریاران در تقدیر از سالها تلاش صادقانه او به جامعه حقوقی کشور دانست و برای ایشان آرزوی رحمت و غفران الهی کرد.

 

در ابتدای این مراسم صادق آیت الهی، سردفتر اسنادرسمی و از شاگردان ایشان و برخی از دیگر دانشجویان و همکاران این استاد بزرگ با برشماری خاطرات و فضایل اخلاقی این استاد فقید یاد و خاطره او را گرامی داشتند.

 

/ 0 نظر / 29 بازدید