راه اندازی نرم افزار ثبت آنی

صدرنوری از راه اندازی نرم افزار ثبت آنی برای تمامی دفاتر اسنادرسمی در هفته آینده خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، کارگاه آموزشی یک روزه ثبت آنی صبح امروز با حضور دشتی اردکانی رییس و سیروس نایب رییس کانون سردفتران و تعدادی از سردفتران و دفتریاران از استان تهران و نمایندگانی از دیگر استانها در محل سالن اجتماعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.

در این جلسه انجم شعاع، معاون امور اسناد سازمان ثبت با اشاره به لزوم وجود نگاه واقع بینانه و تکالیف قانونی از تمامی دفاتر اسنادرسمی درخواست کرد تا با همکار ی برای مکانیزه کردن فعالیت ها و خدمات، سازمان ثبت را برای حرکت به سمت بهبود فعالیت ها و خدمات یاری رسانند.

 سرپرست دفتر توسعه فناوری و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هم در این کارگاه آموزشی با اشاره به کار کارشناسی و بررسیهای فراوان برای نهایی و عملیاتی شدن این پروژه اظهار داشت: از مدت ها پیش تاکنون سازوکار برای عملیاتی شدن ثبت آنی در سازمان ثبت در حال انجام است و همه تلاش من و همکارانم این است که پروژه ثبت در دفاتر اسنادرسمی تسهیل شود.

 بردیا صدرنوری با بیان اینکه قطعا در این پروژه ممکن است نظرات و پیشنهادات جدید وجود داشته باشد و ما منتظر دریافت نظرات سردفتران هستیم گفت: این نرم افزار هنوز اجرایی نشده و تا زمان اجرای آن می توانیم آن را تا اواسط هفته آینده در اختیار تمامی دفاتر اسنادرسمی سراسر کشور قرار دهیم تا ضمن اینکه سردفتران و کارکنان دفاتر اسنادرسمی با آن آشنا می شوند اگر پیشنهاداتی هم وجود دارد تا زمانی اجرایی شدن آن ها را بررسی و در صورت نیاز عملیاتی کنیم.

 در پایان این جلسه صدر نوری به سوالات سردفتران و دفتریاران حاضر در جلسه پاسخ گفت و مقرر شد یک لوح فشرده آموزش در این رابطه با نحوه کار با نرم افزار ثبت آنی از سوی دفتر توسعه فناوری و اطلاعات سازمان ثبت در اختیار سردفتران قرار گیرد.

/ 0 نظر / 48 بازدید