اعلام نتایج استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی، از محل مجوز استخدامی برنامه پنجم توسعه، مجوز شماره 225/93/1755 مورخ 1393/2/14 معاون سرمایه انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعدادی از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی احراز توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید.

 متقاضیان استخدام از تاریخ 1393/5/22 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی (www.sanjesh.org) و مطالعه دقیق مفاد آگهی استخدام در صورت احراز شرایط لازم، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

متاسفانه بدلیل عدم اطلاع رسانی این خبر تازه به دست ما رسیده است! و هنوز هیچ خبری از اعلام نتایج نیست!!!

البته بهتر بود که سازمان ثبت از کارمندان دفاتر اسناد رسمی برای استخدام دعوت اختصاصی به عمل می آورد ، اینجوری افرادی که استخدام میشدند با سایقه کاری مرتبطشون حتما میتونستند مفیدتر باشن برای این سازمان کاردار.

/ 1 نظر / 52 بازدید
مریم

ببخشید بعد اون وقت کسی که تمام وقتشو صرف درس کرده با مدرک فوق لیسانس و دکترا جویای کار هست چکار باید بکنه؟ دوستات دفتری که دارن نیازی به کار اختصاصی ندارن در ضمن خیلی از رشته های درخواستی تخصصی بود که از عهده دوستان دفتری برنمیامد