ارسال خلاصه معامله اسناد تنظیمی دردفترخانه ها بصورت الکترونیک

کلیه دفاتر اسناد رسمی استان تهران از روز شنبه 91/12/5 کلیه خلاصه معاملات را بصورت الکترونیکی ارسال نمایند.

این نکته قابل ذکر است که تا تاریخ درج این مطلب ، هنوز امکان ارسال خلاصه معامله به سرویس مورد اشاره اضافه نشده است!

در حالی که در نامه فوق الذکر بگونه ای بیان شده است که امکان ارسال خلاصه معامله از قبل بوده است و دفاتر از آن بی خبر بوده اند و اکنون استفاده آن را اجباری نموده اند!!!

در ضمن این نکته نیز قابل توجه است که سازمان ثبت تمامی این امور را به عهده دفاتر اسناد رسمی گذارده است! در صورتی که مبالغ دریافتی دفاتر از مشتریان کفاف این همه خدمات را نمیدهد!!!

/ 4 نظر / 75 بازدید
Max Designing

طرح هر ایرانی یک سایت با شرایطی ویژه ما با هر مبلغی برای شما یک سایت طراحی میکنیم طراحی یک سایت با هر سیستمی به سلیقه ی شما به صورت کامل و مستقل با تمام امکانات و یک دامنه مستقل رایگان با قیمتی باورنکردنی.با سرور های قدرتمند امریکا و المان و پشتیبانی 24 ساعته تحویل سریع.فقط 37 هزار تومان درصورتی که شما تنها یک وبسایت شخصی احتیاج دارید به دلیل حجم کمی که مورد استفاده قرار میگیرد هزینه ان نیز بسیار کمتر از 37 هزار تومان خواهد بود شما میتوانید برای سفارش و یا مشاوره رایگان با شماره یا ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید 09361901693 ایمیل maxdesigning.l2@gmail.com

عسل

سلام :) با افتخار اعلام می کنیم که محصولات عسل زنبورستانمان را به صورت آنلاین و با قیمت مناسب به فروش می رسانیم . برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات زنبوردار نمونه ی شهرستان به سایت ما مراجعه کنید : maleke.ir یا با ما تماس بگیرید : 09155842331 امکان خرید به صورت آنلاین ( کلیه ی کارت های عضو شتاب ) فراهم شده و بعد از ( حداکثر 3 روز ) توسط پست تحویل شما می گردد . منتظر شما هستیم :)

خانومی

سلام دوست من ادامه بده که وبلاگ خوبی داری و روزهای درخشانی را پیش رو داری اگر دلت می خواد با هم تبادل لینک داشته باشیم بیا توی سایت من حتما یا ضرر نمی کنی

بخرش

"نفهمی دردی است پنهان که فرد را نمی کشد اما اطرافیان را دق مرگ می کند!" سلام دوست گرامی؛ از این که به من سر می زنی و محبت داری از لطفت متشکرم. وبلاگم متعلق به شما عزیزان است و تشویق شما باعث می شود با دلگرمی بیشتری ادامه بدهم.